AlzharaAlzhara Who cares?

Tietoja

kommenttia (209)

02 kuukautta sittenXellosXellos
Najlepszego. ;)
05 kuukautta sittenMaoMao
Alzhara (5 kuukautta sitten) #20221932Mnie zafascynowały ceny starszych figurek z tej serii, po dłuższym czasie nie śledzenia tego rynku były dla mnie wręcz szokiem. ale dobrze, że znalazła nabywcę a nie leżała i czekała na cud :)

Kupiec na dwie raty ją wzięła ale była chyba zadowolona. Ja za to mogłam kupić inną figurkę. Z Bishoujo nigdy nie wiesz, czy będzie totalną klapą czy nie :(.
05 kuukautta sittenMaoMao
Alzhara (5 kuukautta sitten) #20147242Pamiętam, tak na początku było... meh... są bo są. A tu proszę taka niespodzianka. Ja w sumie to mam 4 co mogłyby u mnie stać a reszta to tak mnie ni ziębi ni grzeje, chociaż brzydkie nie są.
item #68834 , item #76355 , item #178847 , item #13949


Juri sprzedałam a chyba z tych czterech jest jedną z ładniejszych. Nie pasowała mi zupełnie do kolekcji a i poszła za znośną sumkę.
05 kuukautta sittenMaoMao
Alzhara (5 kuukautta sitten) #20095285No to zacnie :D Ja tam płacze, że nie miałam jak jej wziąć jak pojawiła się w preorderach no ale cóż, nie można mieć wszystkiego :P

Ja wtedy ignorowałam istnienie bishoujo. Potem jakoś wpadłam w nie, nawet nie pamiętam którą miałam pierwszą. Chyba Black Cat.
05 kuukautta sittenMaoMao
Alzhara (6 kuukautta sitten) #20004249Poison Ivy... TAKIE zazdro (ノ・ェ・)ノ !

Dorwałam ją z drugiej ręki do tego jeszcze w nie przegiętej cenie.

Näytä lisää kommentteja

Alzhara

Yksityiskohdat

Lue lisääKuvat (125)

kotobukiya megahouse sega yamato alter max_factory good_smile_company bakemonogatari mercedes odin_sphere hagane_no_renkinjutsushi edward_elric hanekawa_tsubasa nanako eas tanaka_touji shining_hearts ven...alter dizzy yagyuu_toshiyuki guilty_gear_xx_Λ_core

Lue lisääSuosikki-kuvat (90)

alter fujishima_kousuke tales_of_xillia milla_maxwell nbgi inomata_mutsumi rooneynendoroid good_smile_company nendoron kodansha shirasaki_isao shingeki_no_kyojin isayama_hajime colossal_titan

Lue lisääSuosikit (41)

Lue lisääKaverit (45)

Lue lisääKlubit (17)