magnetowidmagnetowid n/a

Figuurit (97)

kommenttia (25)

01 vuotta sittenAgonAgon Victuuri Eternal Love
Wysłałam dzisiaj Mako, nr do śledzenia przesyłki: 00259007733539161779
01 vuotta sittenAgonAgon Victuuri Eternal Love
Te papiery to tylko jako potwierdzenie z mojej strony, że się wszystko zgadza. Ok, to podrzucę Ci fotkę za PM. Mam już pieniądze, dziękuję. Czy adres przy przelewie to adres, na który mam wysłać Mako? Jeśli nie, to podaj mi na PM.

Cóż, moja Mako nadal sobie wisi jako zamówienie oczekujące w sklepie GSC, bo ciągle nie dostałam zapłaty od współzamawiającej... Więc pewnie zobaczę ją dopiero po Nowym Roku albo w ogóle... Kicha wyszła z tym GO dla nas obu :<
01 vuotta sittenAgonAgon Victuuri Eternal Love
Mam już Mako. Niestety naliczyli VAT, bo policzyli od wartości towaru i przesyłki. W sumie naliczyli 57,30 zł (od kwoty 210 zł). Jakby nie doliczyli kosztów wysyłki, to by musieli puścić paczkę bez opłat, bo towar jest za tani na cło. Przykro mi, gnoje i tyle. My od trzech nendo płaciłyśmy 100 zł, ale od wartości samego towaru. Nie rozumiem takich praktyk...

Wyślij mi te 57,30 + 11 zł na wysyłkę. I swój adres na PM.

Mogę Ci wysłać zdjęcie dokumentacji z UC, albo otworzyć pudło i dorzucić do nendo.
01 vuotta sittenAgonAgon Victuuri Eternal Love
Ostatecznie dostałam zapłatę za Miku i figurki nawet są już u mnie, za Mako dostanę zapłatę w nieco późniejszym terminie, więc wszystko dobrze się skończyło :)
01 vuotta sittenAgonAgon Victuuri Eternal Love
GSC wysłało dzisiaj Twoją Mako: EM223862494JP. Trzymajmy kciuki, żeby obyło się bez opłat celnych.

Näytä lisää kommentteja

magnetowid

Yksityiskohdat

Lue lisääSuosikki-kuvat (534)

nendoroid clear nature morning nitroplus nendoron photography dramatical_murder toytec_dtc orange_rouge toyphotographyillyasviel_von_einzbern good_smile_company kadokawa type_moon aquamarine atumi hiroyama_hiroshi shimizu_keigou fate/kaleid_liner_prisma☆illya_2wei_herz!

Lue lisääSuosikit (6)

Kaverit (3)

Lue lisääKlubit (6)